Logo společnosti Selecta s.r.o. Hradec Králové - střechy, fasády, hydroizolace
V případě dotazů nás kontaktujte +420 495 533 454

› Tepelné izolace

izolace střech, podlah, fasád atp.

› Hydroizolace spodních staveb

proti zemní vlhkosti, tlakové izolace, protiradonové, proti ropným produktům, izolace bazénů - asfaltové a foliové systémy

› Hydroizolace střech

střechy inverzní, jedno i dvouplášťové - asfaltové a foliové systémy; včetně parotěsných zábran, tepelných izolací, klempířských prvků a služeb souvisejících

› Zateplování fasád

kontaktní zateplovací systémy včetně dokončovacích prací (obklady, dlažby, klempířské práce atp.)

Izolace fy Selecta s.r.o. Hradec Králové

Fóliové hydroizolační systémy

Fóliové hydroizolační systémy se znamenitě hodí pro hydroizolace plochých střech panelových domů, rodinných domů, výrobních hal (např. šedové, pultové střechy) a střech se zvláštním tvarem, přičemž těžištěm jejich použití jsou mechanicky kotvené střechy, jakož i systémy zatížených střech. Dalšími možnostmi jsou izolace teras, balkonů, střešních zahrad, spodních staveb atp.

Používáme vysokopolymerní střešní folie, vyhovující normám SIA 280, Onorm 3671 a ČSN 626223 firem FATRA Napajedla (ČR), SIKA AG Curych (Švýcarsko), GRÜNAU ILLERTISSEN GmbH Hanau (SRN), PROTAN A/S Drammen (Norsko), ALKOR DRAKA Mnichov (SRN) a BRAAS Mannheim (SRN).

Materiály a prvky hydroizolačního systému

Základem systému je folie z měkčeného polyvinylchloridu (PVC-P), odolná proti UV-záření, odolná proti nízkým a vysokým teplotám a přelétavému ohni. Obsahuje vysoce kvalitní polyesterovou mřížkou, která zabezpečuje vysokou rozměrovou stálost.

Hydroizolační ochranu staveb nevytváří folie z PVC-P sama o sobě, ale i systém doplňkových prvků. Jedná se o podkladní, úchytné, kotevní, ukončovací a krycí prvky, tvarovky vtoků, prostupů a odvětrávacích komínků, tepelné izolace minerálním vláknem, polystyreny extrudované i vypěňované.

Asfaltové hydroizolační systémy

Naše společnost používá osvědčené systémy SIPLAST (Francie), GEORG BÖERNER (SRN), VEDAG (SRN), PARAMO BITUMEN (ČR), DEHTOCHEMA (ČR).

Použítí asfaltových pásů

• mechanicky kotvené střechy
• vícevrstevné systémy střešních izolací
• spodní izolace staveb
• zelené střechy

Záruka

Záruka na dílo i materiál činí 120 měsíců od data předání kompletní zakázky. Veškeré námipoužívané materiály jsou certifikovány v ČR. Vzhledem k tomu, že hydroizolace staveb náleží ke speciálním technologiím a vyžaduje vysoké odborné znalosti a zkušenosti, poskytuje naše společnost přímou osobní konzultaci, popřípadě zpracujeme cenovou nabídku. Cenové navídky i konzultace provádíme ZDARMA.

Logo společnosti Selecta s.r.o. Hradec Králové - střechy, fasády, hydroizolace
Všechna práva vyhrazena © 2011 Selecta spol. s.r.o.
Selecta - to jsou střechy, fasády a izolace
Creative EasyWeb
Reklamní studio - grafické práce, tvorba www
Rychlý pruh selecta s.r.o. - fasády, hydroizolace, tepelné izolace, střechy, hradec králové
www.selecta-hk.cz Vítáme Vás na stránkách společnosti Selecta spol. s.r.o.